Węgry, zestaw 2 banknotów

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Węgry, zestaw 2 banknotów

Węgry, zestaw 2 banknotów

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 20:53:40
305293
Opis: Węgry - Magyar Nemzeti Bank, zestaw 2 banknotów, w skład zestawu wchodzą: 1 milion milpengö (1 miliard pengö) 24.05.1946 oraz 1 miliard milpengö (1 biliard pengö) 3.06.1946
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: po konserwacji, razem 2 sztuki
Literatura: Pick 128, 131

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 89

1)  36 zł
2)  36 zł
3)  30 zł
4)  14 zł
5)  12 zł