Polska, 100 marek, 31.10.1922

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 100 marek, 31.10.1922

Polska, 100 marek, 31.10.1922

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 20:44:20
307270
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939 - Der Senat der Stadtgemeinde Danzig, 100 marek, 31.10.1922, numeracja 098211
Stan zachowania: V, Very Good
Dodatkowe informacje: złamania, przybrudzony papier, prześwity papieru, po konserwacji
Literatura: Miłczak G1, Jabł. 3725, Podczaski WD-101.A.1, Ros. 792

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 146

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  70 zł
6)  34 zł
7)  26 zł