Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1267–1278

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 20:56:20
198480
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1267–1278, para arkad pod którymi para swobodnych krzyży kawalerskich, pomiędzy nimi, na podstawie kotwicznej, kolumna zwieńczona trójliściem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.8 mm, 0.23 g, rozwarstwienie metalu
Literatura: BRP Prusy T4.6, W. 48

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 158

1)  310 zł
2)  300 zł