Zakończenie: 16-07-2020 20:00 ÷ 22:23
Polska, medal Bolesław Chrobry
305935
Aw: Głowa Bolesława Chrobregow prawo, BOLESŁAW CHROBRY - ... | I |
55 zł szac. 40 zł 268 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, jednostronny medal Benedykt XVI
305250
Popiersie Benedykta XVI w prawo, z prawej punca srebra i ... | I- |
220 zł szac. 160 zł 146 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal Maria Dąbrowska, 1986
305220
Aw: Głowa w prawo, obok 1889 / 1965,na dole Maria Dąbrows... | I/I- |
260 zł szac. 250 zł 173 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal z Emerykiem Hutten-Czapskim, 1978
305211
Aw: Popiersie lekko zwrócone w prawo, po bokach herb Leli... | I/I- |
1 550 zł szac. 350 zł 254 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Polska, Medal dr Władysław Terlecki, 1978
305210
Aw: Popiersie 3/4 w lewo, z prawej PTAiN / 1977, DR WŁADY... | I/I- |
580 zł szac. 400 zł 200 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę 50 lat stoczni w Gdyni, 1972
305205
Aw: Dzób statku z cumami u góry i dołu, 50 • LAT • STOCZN... | I- |
880 zł szac. 500 zł 276 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę Edwarda Böhm-Ermolli, dowódcy wojska zajmujących Lwów, 1915
305184
Aw: Popiersie w mundurze z odznaczeniami, z prawej sygnat... | I-/II+ |
3 100 zł szac. 800 zł 911 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Polska, medal Legioniści w hołdzie dla arcyksiężnej Izabeli, 1916
305183
Aw: Popiersie Izabeli w lewo, na odcięciu ramienia sygnat... | II |
3 200 zł szac. 1 000 zł 877 wyświetleń |
11 | zakończona | |
Polska, KOPIA medalu wybitego na pamiątkę uwolnienia Smoleńska z oblężenia Moskali, zawarcia pokoju z Turcją w 1636 roku oraz po
305178
Aw: Władysław IV przyjmuje kapitulację armii moskiewskiej... | II |
660 zł szac. 75 zł 375 wyświetleń |
12 | zakończona | |
Watykan, medal na pamiątke pielgrzymki Pawła VI na Filipiny, 1970
305177
Popiersie papieża 1/3 w prawo, PAVLVS VI•PONTIFEX MAX•, R... | I- |
220 zł szac. 150 zł 142 wyświetleń |
6 | zakończona |