Polska, Medal dr Władysław Terlecki, 1978

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 16-07-2020 22:15:40
305210
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, Medal dr Władysław Terlecki, 1978, Warszawa, Aw: Popiersie 3/4 w lewo, z prawej PTAiN / 1977, DR WŁADYSŁAW TERLECKI - NUMIZMATYK • 1904-1967, Rw: WŁADYSŁAW TERLECKI / MENNICA WARSZAWSKA / 1765-1965, u góry i dołu przedstawienia monet i medali, na obrzeżu nabita punca Ag, medal projektu Edwarda Gorola
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 69.7 mm, 178.17 g, nakład 70 sztuk
Literatura: Paszkowycz 35/78, MMP 78/515

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 197

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  420 zł
4)  400 zł
5)  280 zł
6)  260 zł