Zakończenie: 02-07-2020 20:00 ÷ 22:32
Polska, medal 1.000 Lat Monety Polskiej, 1966
305154
Aw: Scena bicia monety w Polsce Piastowskiej, na dole syg... | I- |
115 zł szac. 80 zł 239 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal wybity na pamiątkę 45. rocznicy Bitwy pod Arnhem, 1989
303999
projektu Andrzeja Nowakowskiego; Aw: Popiersie generała l... | I |
470 zł szac. 500 zł 304 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal - 745. rocznica Bitwy pod Legnicą, 1986
303993
projektu Józefa Stasińskiego, Aw: Fragment bitwy, 745 ROC... | I |
380 zł szac. 400 zł 217 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Medal wybity w 70. rocznicę Powstania Wielkopolskiego, 1988
303996
Aw: Trzy popiersia, pod nimi podpisy W. KORFANTY / ST. TA... | I |
430 zł szac. 450 zł 196 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal z Adamem Mickiewiczem "Warszawa - Paryż"
303825
Aw: Postać poety w tle Skwer Adama Mickiewicza w Warszawi... | I |
100 zł szac. 100 zł 155 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal na setną rocznicę śmierci Stanisława Staszica, 1926
303970
autorstwa Józefa Aumillera; Aw: Popiersie w lewo, po boka... | II |
410 zł szac. 200 zł 188 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal na setną rocznicę powstania listopadowego, 1930
303966
sygnowany na awersie WABIA WABINSKI, na rewersie ST REPET... | II- |
350 zł szac. 100 zł 277 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal z okazji 50. lecia bydgoskiego oddziału PTAiN, 1985
303974
Aw: Popiersie Zygmunta III w prawo, niżej w wieńcu FVNDAT... | I |
460 zł szac. 500 zł 158 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal - Generał Władysław Anders, 1989
303998
sygnowany AN (Andrzej Nowakowski); Aw: Popiersie trzy czw... | I |
440 zł szac. 500 zł 170 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal - XXV lecie Muzeum Historii Miasta Gdańska, 1995
304001
projektu Karola Nowalińskiego, Aw: Ratusz i fontanna z Ne... | I |
450 zł szac. 500 zł 144 wyświetleń |
6 | zakończona |