Zakończenie: 02-07-2020 20:00 ÷ 22:32
Polska, medal - 745. rocznica Bitwy pod Legnicą, 1986
303993
projektu Józefa Stasińskiego, Aw: Fragment bitwy, 745 ROC... | I |
380 zł szac. 400 zł 217 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Medal wybity w 70. rocznicę Powstania Wielkopolskiego, 1988
303996
Aw: Trzy popiersia, pod nimi podpisy W. KORFANTY / ST. TA... | I |
430 zł szac. 450 zł 186 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal z Adamem Mickiewiczem "Warszawa - Paryż"
303825
Aw: Postać poety w tle Skwer Adama Mickiewicza w Warszawi... | I |
100 zł szac. 100 zł 155 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal wybity na 50. rocznicę Powstania Styczniowego, 1913
303938
autorstwa Wojciecha Jastrzębowskiego, Aw: W wieńcu dębowy... | II |
460 zł szac. 200 zł 334 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, medal na X-lecie Odzyskania Wolności, 1928
303963
medal projektu Tadeusza Breyera bity w Mennicy Warszawski... | II/II+ |
410 zł szac. 250 zł 352 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, medal z okazji 10. rocznicy Cudu nad Wisłą, 1930
303967
projektu S.R. Koźbielewskiego, Aw: Popiersie papieża Pius... | II |
460 zł szac. 250 zł 174 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, medal - Bolesław Krzywousty - Obrona Głogowa 1109, 1988
303994
projektu Józefa Stasińskiego, Aw: Popiersie władcy w hełm... | I |
540 zł szac. 400 zł 560 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, medal wybity na pamiątkę 50. rocznicy śmierci majora Henryka Dobrzańskiego ps. "Hubal", 1990
304000
projektował Bohdan Chmielewski, Aw: Popiersie Hubala na t... | I |
460 zł szac. 500 zł 633 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Śląsk, liczman (Raitpfennig), 1571
304648
| III+ |
350 zł szac. 100 zł 294 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, medal na 10-lecie Odzyskania Niepodległości, 1928
303965
sygnowany J AVMILLER; Aw: Mapa terytorium Polski i napis ... | II |
230 zł szac. 200 zł 767 wyświetleń |
9 | zakończona |