Polska, medal wybity na 50. rocznicę Powstania Styczniowego, 1913
Zakończenie: 02-07-2020 22:01:20
303938
Opis: | Polska - Polska pod zaborami 1795-1918, medal wybity na 50. rocznicę Powstania Styczniowego, 1913, autorstwa Wojciecha Jastrzębowskiego, Aw: W wieńcu dębowym związanym u góry, a zamkniętym u dołu herbem Krakowa napis poziomy W PÓŁWIEKOWĄ ROCZNICĘ POWSTANIA STYCZNIOWEGO 1863 - 1913 KRAKÓW; Rw: Nagi mężczyzna rozrywa dyby zakute na dłoniach ukoronowanej Polonii, u dołu sygnatura W. JASTRZĘBOWSKI |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 50.9 mm, 49.47 g, ryski w tle |
Literatura: | Strzałkowski 243 (R), Chomyn 339 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 396