Polska, medal wybity na 50. rocznicę Powstania Styczniowego, 1913

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 22:01:20
303938
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1795-1918, medal wybity na 50. rocznicę Powstania Styczniowego, 1913, autorstwa Wojciecha Jastrzębowskiego, Aw: W wieńcu dębowym związanym u góry, a zamkniętym u dołu herbem Krakowa napis poziomy W PÓŁWIEKOWĄ ROCZNICĘ POWSTANIA STYCZNIOWEGO 1863 - 1913 KRAKÓW; Rw: Nagi mężczyzna rozrywa dyby zakute na dłoniach ukoronowanej Polonii, u dołu sygnatura W. JASTRZĘBOWSKI
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 50.9 mm, 49.47 g, ryski w tle
Literatura: Strzałkowski 243 (R), Chomyn 339

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 332

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  270 zł
4)  175 zł
5)  135 zł
6)  130 zł
7)  125 zł
8)  120 zł