Zakończenie: 02-07-2020 20:00 ÷ 22:32
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1922
304829
typ Peace | I- |
105 zł szac. 100 zł 155 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Węgry, 5 pengö, 1938 BP
304330
900. rocznica śmierci Stefana I, sygnowanie BERAN L na rę... | I- |
105 zł szac. 100 zł 109 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo monety złotej (aureusa), ok. III w.
304665
Aw: Popiersie władcy w prawo, pseudolegenda, Rw: Postać s... | IV- |
110 zł szac. 100 zł 143 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, denar krzyżowy, X/XI w.
302359
Aw: Krzyż grecki, w każdym kącie kulka, legenda, Rw: Krzy... | III |
110 zł szac. 75 zł 199 wyświetleń |
11 | zakończona | |
XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII/XIV w.
304799
Lilia przewiązana | III/IV |
110 zł szac. 50 zł 140 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, trojak, 1594
304756
wydłużona twarz króla, korona z lilią bez obwódki, V-I pr... | III |
110 zł szac. 100 zł 212 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 1 grosz, 1928
304780
| I- |
110 zł szac. 125 zł 159 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Austria, 1,50 euro, 2011
303049
Filharmonia Wiedeńska | I |
110 zł szac. 80 zł 93 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Norwegia, zestaw 4 monet
304428
2 x 25 ore (1899, 1902) - Oskar II, 25 ore 1919 oraz 50 o... | III |
110 zł szac. 80 zł 139 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, 1/6 talara, 1677
300670
Aw: Popiersie margrabiego w prawo, legenda, Rw: Tarcza he... | III/III+ |
115 zł szac. 80 zł 147 wyświetleń |
5 | zakończona |