Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo monety złotej (aureusa), ok. III w.
Zakończenie: 02-07-2020 20:18:40
304665
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Naśladownictwa monet rzymskich, naśladownictwo monety złotej (aureusa), ok. III w., Aw: Popiersie władcy w prawo, pseudolegenda, Rw: Postać stojąca na wprost, z wyciągnięta prawą dłonią, w lewej róg obfitości, pseudolegenda |
Stan zachowania: | IV-, About Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz złocony, 19.2 mm, 3.23 g |
Literatura: | Anokhin (2015) 173 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 165