Polska, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 20:34:00
302359
Opis: Polska, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w każdym kącie kulka, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.0 mm, 0.62 g, gięty, rzadki typ monety, bardzo podobny do egzemplarzy znanych ze skarbu ze Słuszkowa
Literatura: CNP 858 (podobne), Adam Kędzierski - Czy istnieją denary krzyżowe Władysława Hermana, ryc. 4 (podobne)

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 193

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  80 zł
4)  75 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł
8)  55 zł
9)  50 zł
10)  48 zł
11)  46 zł