XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII/XIV w.
Zakończenie: 02-07-2020 20:36:40
304799
Opis: | XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII/XIV w., Lilia przewiązana |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 15.6 mm, 0.18 g, wykruszenia |
Literatura: | Radzanowo 24 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 157