Zakończenie: 25-06-2020 20:00 ÷ 22:16
Rosja, medal koronacyjny (żeliwna kopia), XIX w.
304625
Aw: Popiersie Elżbiety II w prawo, niżej sygnatura КОП. В... | I- |
145 zł szac. 150 zł 200 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal 100-lecie Banku Polskiego, 1928
304187
Aw: Dwie głowy w prawo, na odcięciu szyi sygnatura J. Aum... | II |
185 zł szac. 150 zł 115 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal Insurekcja Kościuszkowska, 1982
304194
Aw: Popiersie Tadeusza Kościuszki w prawo, przed nim sztu... | I |
65 zł szac. 50 zł 165 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Włochy, medal na pamiątkę koronacji Ferdynanda I w Mediolanie, 1838
304621
Aw: Głowa władcy w prawo, na odcięciu szyi sygnatura L• M... | I- |
680 zł szac. 250 zł 227 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal na 200-lecie Uchwalenia Konstytucji 3. Maja, 1991
304523
poświęcony IV pielgrzymce papieża Jana Pawla II do Polski... | I |
135 zł szac. 100 zł 220 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Aw: Półpostać Fryderyka Chopina, niżej autograf, Rw: Stylizowane liś.., 1999
304522
Aw: Półpostać Fryderyka Chopina, niżej autograf, Rw: Styl... | I/I- |
65 zł szac. 60 zł 140 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal 1.000 lat monety polskiej, 1966 (1964)
304188
Aw: Scena bicia monety w Polsce Piastowskiej, na dole syg... | I |
130 zł szac. 100 zł 164 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal - 300. rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, 1983
304193
Aw: Popiersie Jana Sobieskiego, IOANNES III SOBIESKI - RE... | I/I- |
680 zł szac. 60 zł 1384 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę wstąpienia Polski do NATO, 1999
304521
Aw: Kula ziemska przepasana wstęgą, na której NATO, NORTH... | I |
185 zł szac. 60 zł 605 wyświetleń |
8 | zakończona |