Włochy, medal na pamiątkę koronacji Ferdynanda I w Mediolanie, 1838

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 22:16:40
304621
Opis: Włochy - Mediolan, medal na pamiątkę koronacji Ferdynanda I w Mediolanie, 1838, Aw: Głowa władcy w prawo, na odcięciu szyi sygnatura L• MANFREDINI F•, FERDINANADVS • I • D• G• AVSTRIAE • IMPERATOR • LONGOB • ET• VENET • REX - RECTA TVERI, Rw: Scena koronacji żelazną koroną, CORONA • FERREA • FAVSTE • FELICITER • INAVGVRATO / AVITA • ET • AVCTA, w odcinku LONGOBARDI • VENETIQVE / MENS • SEPT • A • MDCCCXXXVIII•, na dole sygnatura L• MANFEDINI F•
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 52.2 mm, 61.20 g, patyna

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 226

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  580 zł
4)  450 zł
5)  290 zł