Polska, medal 1.000 lat monety polskiej, 1966 (1964)

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 22:10:00
304188
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal 1.000 lat monety polskiej, 1966 (1964), Warszawa, Aw: Scena bicia monety w Polsce Piastowskiej, na dole sygnatura W.KOWALIK, wkoło TYSIĄC LAT MONETY POLSKIEJ * 966-1966 *, Rw: Sześciokąt podzielony na 4 pola, w których: Orzeł piastowski, denar Mieszka, moneta 1 złotowa i współczesne godło Polski, z prawej sygnatura W.KOWALIK, wokoło NUMIZMATYCY POLSCY P.T.A, medal projektu Wacława Kowalika
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 69.8 mm, 123.81 g
Literatura: Paszkowycz 10/64, MMP 123

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 163

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  115 zł
4)  105 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł