Rosja, medal koronacyjny (żeliwna kopia), XIX w.

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 22:16:20
304625
Opis: Rosja - Katarzyna II 1762-1796, medal koronacyjny (żeliwna kopia), XIX w., Aw: Popiersie Elżbiety II w prawo, niżej sygnatura КОП. В. АЛЕКСЬЕВЬ, Б. М. ЕКАТЕРИНА. II. IMПЕРАТ. И САМОДЕРЖ. ВСЕРОСС., Rw: Personifikacje Rosji i wiary stojące przy ołtarzu, trzymające tarczę z monogramem Katarzyny, wyżej w chmurach Opatrzność trzymająca berło i koronę, z lewej sygnatura I•G•W•, z prawej K.A.КЛЕПИКО., ЗА СПАСЕНIЕ ВЬРЬI И ОТЕЧЕСТВА, w odcinku КОРОНОВАНА ВМОСВЬ / СЕИТ. 22. Д. 1762
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: żeliwo, 64.3 mm, 104.05 g
Literatura: Diakov 117.3 (oryginał)

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 194

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  130 zł
4)  90 zł