Zakończenie: 18-06-2020 20:00 ÷ 22:20
Polska, medal nagrodowy dla hodowców gołębi w Wilnie
303954
projektu J. Aumillera, Aw: Na tle góry zamkowej w Wilnie ... | II/II- |
250 zł szac. 100 zł 203 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, medal z okazji wystawienia własnym sumptem pułku wojska dla Rzeczypospolitej - CYZELOWANY ODLEW, 1786
303972
Aw: Popiersie Stanisława Szczęsnego Potockiego, w mundurz... | II- |
220 zł szac. 100 zł 262 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal nagrodowy
303946
autorstwa S.R. Koźbielewskiego, Aw: Panorama miasta, u gó... | III+ |
220 zł szac. 80 zł 109 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal (późniejsza kopia), 1850 - oryginał
303922
autorstwa C. Radnitzkiego, wybity dla upamiętnienia Jędrz... | II |
175 zł szac. 100 zł 190 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal - Wystawa Przemysłu Budowlanego we Lwowie 1892 r
303929
sygnowany A. Schindler, Aw: Herb Lwowa otoczony wieńcem z... | II |
175 zł szac. 250 zł 131 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal - Józef Haller, 1919
303942
medal projektu Antoniego Madeyskiego, Aw: Popiersie w pra... | I/I- |
170 zł szac. 150 zł 211 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie, wybity w 1978 roku - kopia medalu z 1905
303932
sygn. A. Neudeck, Aw: Widok Wawelu, u góry herb Krakowa u... | II |
155 zł szac. 150 zł 147 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal na 500-lecie Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej, 1882
303927
Aw: Obraz podtrzymywany przez dwa anioły, na obrazie mono... | III+ |
150 zł szac. 250 zł 324 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal wybity z okazji wyboru Aleksandra Kakowskiego na Arcybiskupa Warszawskiego, 1914
303940
sygnowany C MAKOWSKI, Aw: Popiersie w lewo, KS. ARCYB. AL... | II/III |
135 zł szac. 150 zł 124 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal - Wystawa we Lwowie 1894
303930
autorstwa Antoniego Popiela oraz Aleksandra Schindlera, w... | II/III |
130 zł szac. 200 zł 116 wyświetleń |
3 | zakończona |