Polska, medal - Wystawa Przemysłu Budowlanego we Lwowie 1892 r

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 21:41:20
303929
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1795-1918, medal - Wystawa Przemysłu Budowlanego we Lwowie 1892 r, sygnowany A. Schindler, Aw: Herb Lwowa otoczony wieńcem z gałązek wawrzynu, napis w otoku WYSTAWA PRZEMYSŁU BUDOWLANEGO WE LWOWIE 1892, Rw: Kobieta (alegoria budownictwa) idąca w lewo, w antycznej szacie, trzymająca pion i poziomicę, po bokach dwa putta w ruchu
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 50.0 mm, 59.65 g, patyna, na dole awersu drobne rysy
Literatura: H-Cz. 10436, Przemysł-Sztuka-Polityka 374, Szyszko-Czyżak 156

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 131

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  160 zł
4)  155 zł
5)  150 zł