Polska, medal - Wystawa Przemysłu Budowlanego we Lwowie 1892 r
Zakończenie: 18-06-2020 21:41:20
303929
Opis: | Polska - Polska pod zaborami 1795-1918, medal - Wystawa Przemysłu Budowlanego we Lwowie 1892 r, sygnowany A. Schindler, Aw: Herb Lwowa otoczony wieńcem z gałązek wawrzynu, napis w otoku WYSTAWA PRZEMYSŁU BUDOWLANEGO WE LWOWIE 1892, Rw: Kobieta (alegoria budownictwa) idąca w lewo, w antycznej szacie, trzymająca pion i poziomicę, po bokach dwa putta w ruchu |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 50.0 mm, 59.65 g, patyna, na dole awersu drobne rysy |
Literatura: | H-Cz. 10436, Przemysł-Sztuka-Polityka 374, Szyszko-Czyżak 156 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 131