Polska, medal - Józef Haller, 1919

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 21:44:40
303942
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal - Józef Haller, 1919, medal projektu Antoniego Madeyskiego, Aw: Popiersie w prawo, na dole sygnatura Ant. Madeyski / Paryż 1919, w otoku JENERAŁ JÓZEF HALLER, Rw: Szereg żołnierzy w lewo, z proporcem, w tle samolot, niżej w trzech wierszach: WOJSKO POLSKIE WE FRANCYJ MCMCVII— MCMXIX, na rancie punca i BRONZE
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 47.0 mm, 45.90 g
Literatura: Strzałkowski 457 (RR), Chomyn 457

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 211

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  155 zł
4)  135 zł
5)  95 zł
6)  90 zł