Zakończenie: 18-06-2020 20:00 ÷ 22:20
Polska, zestaw 2 odznaczeń (kopie)
303739
w skład zestawu wchodzi kopia Medalu Niepodległości i Krz... | III |
95 zł szac. 40 zł 148 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Śląski Krzyż Powstańczy, 1946-1999
303691
Krzyż, na ramionach którego 1921 - 1939 / 1945, w medalio... | II |
100 zł szac. 60 zł 105 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski, od 1944
303649
Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, ... | II+ |
105 zł szac. 60 zł 117 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928
303733
Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, z lewej sygnatrura J.AV... | III |
110 zł szac. 50 zł 231 wyświetleń |
6 | zakończona | |
303651
Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, ... | II/II- |
125 zł szac. 60 zł 97 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Złoty Krzyż Zasługi, 1944-1952
303709
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | II+ |
125 zł szac. 50 zł 228 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Krzyż Walecznych 1939 (KOPIA ?), 1979 (?)
303661
Krzyż kawalerski, na ramionach NA - POLU - CHWAŁY - 1939,... | I- |
135 zł szac. 75 zł 89 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Order Sztandaru Pracy I i II klasy z miniaturami, 1952-1991
303683
Pięcioramienny krzyż, w kątach promienie, w medalionie ro... | I-/II |
145 zł szac. 100 zł 301 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Zestaw 3 odznaczeń (XX wieczne kopie)
303635
w skład zestawu wchodzi Medal Złoty i Srebrny Orderu Virt... | II+/II- |
155 zł szac. 150 zł 222 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Srebrny Medal Zasłużonym na Polu Chwały z miniaturą, od 1944
303669
Na stronie głównej widoczny Order Virtuti Militari z Orłe... | III/III- |
155 zł szac. 100 zł 258 wyświetleń |
7 | zakończona |