Polska, Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski, od 1944

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 22:06:40
303649
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski, od 1944, Warszawa, Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, w medalionie Orzeł, wokół którego POLONIA • RESTITVTA •, na stronie odwrotnej w medalionie 1944, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, na wstążce rozeta
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony, emalia, 55.5 x 55.5 mm, , 35.37 g, drobne przybrudzenia emalii

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 115

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  46 zł
4)  38 zł
5)  36 zł