Polska, Order Sztandaru Pracy I i II klasy z miniaturami, 1952-1991

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 22:17:40
303683
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Order Sztandaru Pracy I i II klasy z miniaturami, 1952-1991, Pięcioramienny krzyż, w kątach promienie, w medalionie robotnik z młotem i proporcem, na stronie odwrotnej w medalionie PRL, order dwuczęściowy, mocowany na wstążkę
Stan zachowania: I-/II,
Dodatkowe informacje: srebro lub tombak srebrzony i złocony, emalia, 41.23 g (order I klasy), 4.44 g (miniatura I klasy), 44.54 g (order II klasy), 1.86 g (wstążka), 4.59 (miniatura II klasy), razem 2 ordery i 2 miniatury

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 297

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  110 zł