Zakończenie: 18-06-2020 20:00 ÷ 22:20
Polska, medal - Hugo Kołłątaj, 1912
303936
sygnowany, STANISŁAW POPŁAWSKI, Aw: Popiersie na wprost. ... | I- |
340 zł szac. 250 zł 108 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal - Władysław Jagiełło - 500. lecie Bitwy Pod Grunwaldem
303935
autorstwa Ignacego Wróblewskiego i Michała Mankielewicza,... | II-/III+ |
310 zł szac. 200 zł 1162 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, medal z okazji 500. rocznicy bitwy pod Grunwaldem - KOPIA, 1910 - oryginał
303934
Aw: Dwa popiersia z tarczami herbowymi Polski i Litwy, KR... | III |
36 zł szac. 60 zł 349 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal wybity na setną rocznicę urodzin Juliusza Słowackiego, 1909
303933
projektu Jana Raszki, Aw: Głowa poety w lewo, poniżej gał... | I/II |
880 zł szac. 300 zł 212 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, medal Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie, wybity w 1978 roku - kopia medalu z 1905
303932
sygn. A. Neudeck, Aw: Widok Wawelu, u góry herb Krakowa u... | II |
155 zł szac. 150 zł 150 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal na 100. rocznicę Powstania Kościuszkowskiego - późniejszy odlew
303931
Aw: Popiersie Kościuszki w czamarze w prawo, na dole sygn... | III+ |
85 zł szac. 75 zł 126 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal - Wystawa we Lwowie 1894
303930
autorstwa Antoniego Popiela oraz Aleksandra Schindlera, w... | II/III |
130 zł szac. 200 zł 118 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal - Wystawa Przemysłu Budowlanego we Lwowie 1892 r
303929
sygnowany A. Schindler, Aw: Herb Lwowa otoczony wieńcem z... | II |
175 zł szac. 250 zł 134 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę 300. rocznicy założenia gimnazjum św. Anny w Krakowie, 1888
303928
projektu Wacława Głowackiego; Aw: Postać św. Stanisława z... | II |
— start 180 zł 112 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal na 500-lecie Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej, 1882
303927
Aw: Obraz podtrzymywany przez dwa anioły, na obrazie mono... | III+ |
150 zł szac. 250 zł 336 wyświetleń |
1 | zakończona |