Zakończenie: 02-04-2020 20:00 ÷ 22:25
Polska, medal chrzcielny
199089
sygnowany J. Knedler, Aw: Święty Jan stojący na ziemi, ud... | I |
195 zł szac. 100 zł 153 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, plakieta - V Walny Zjazd PTN, 2001
198976
Aw: Tarcza herbowa pod koroną i dwa herby, poniżej napis:... | I |
130 zł szac. 110 zł 340 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, stater, 344-334 pne
199100
Aw: Jeździec z tarczą i włócznią w prawo, pod koniem ΚΑΛ ... | II- |
1 700 zł szac. 1 500 zł 396 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne
197984
| III/III- |
110 zł szac. 60 zł 197 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 162-163
199104
Aw: Popiersie cesarza w prawo, w wieńcu laurowym na głowi... | II |
220 zł szac. 200 zł 235 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 161-176
199030
Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, FAVSTINA AVGVSTA, Rw: W... | III/III+ |
165 zł szac. 120 zł 191 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 196-211
198040
Aw: Popiersie w prawo, IVLIA AVGVSTA, Rw: Stojąca Pietas ... | II/II+ |
190 zł szac. 150 zł 212 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Persja, dirhem, bez daty
199049
| I-/II+ |
460 zł szac. 200 zł 309 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Zakon Kawalerów Mieczowych, szeląg, bez daty (pocz. XVI w.)
199051
Aw: Herb rodzinny, MAGISTRI LIVONIE, Rw: Długi krzyż, MON... | III+ |
95 zł szac. 60 zł 144 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, brakteat absolucyjny, ok. 1113-1138
190517
Św. Wojciech stojący na wprost, z głową skierowaną w lewo... | III |
800 zł szac. 1 000 zł 269 wyświetleń |
7 | zakończona |