Grecja i posthellenistyczne, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 20:13:20
197984
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 26.1 x 9.9 mm, 2.03 g, oraz 24.5 x 9.0 mm, 1.43 g, razem 2 sztuki

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 179

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  80 zł
5)  50 zł
6)  42 zł
7)  40 zł