Grecja i posthellenistyczne, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne
Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Cena wylicytowana: 110 zł
197984
Opis: |
Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne |
Stan zachowania: |
III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: |
brąz, 26.1 x 9.9 mm, 2.03 g, oraz 24.5 x 9.0 mm, 1.43 g, razem 2 sztuki |
Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 197
1) 110 zł
2) 105 zł
3) 100 zł
4) 80 zł
5) 50 zł
6) 42 zł
7) 40 zł
min |