Polska, medal chrzcielny
Zakończenie: 02-04-2020 22:21:40
Polska, medal chrzcielny
199089
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal chrzcielny, sygnowany J. Knedler, Aw: Święty Jan stojący na ziemi, udzielający chrztu stojącemu w wodzie Jezusowi, u góry gołębica, Rw: Napis PRZEZ CHRZEST ZOSTAŁEM WŁĄCZONY W CHRYSTUSA, ON JEST PANEM MOJEGO ŻYCIA otoczony ornamentem, u dołu litery T-T |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby "800" 44.9 mm, 40.03 g, punca na obrzeżu "3" |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 153