Polska, medal chrzcielny

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, medal chrzcielny

Polska, medal chrzcielny

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 22:21:40
199089
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal chrzcielny, sygnowany J. Knedler, Aw: Święty Jan stojący na ziemi, udzielający chrztu stojącemu w wodzie Jezusowi, u góry gołębica, Rw: Napis PRZEZ CHRZEST ZOSTAŁEM WŁĄCZONY W CHRYSTUSA, ON JEST PANEM MOJEGO ŻYCIA otoczony ornamentem, u dołu litery T-T
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "800" 44.9 mm, 40.03 g, punca na obrzeżu "3"

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 141

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  75 zł
6)  60 zł