Zakończenie: 31-10-2019 20:00 ÷ 22:38
Polska, 20.000 złotych, 1994
189095
Zygmunt I Stary | I |
105 zł szac. 30 zł 282 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Rosja, połtina, 1848 СПБ HI
188981
| III- |
105 zł szac. 120 zł 252 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Węgry, 5 pengö, 1938 BP
189079
900. rocznica śmierci Stefana I, sygnowanie BERAN L na rę... | I- |
105 zł szac. 70 zł 265 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, denar, ok. 1185/90-1201
135235
Aw: W 4 polach dwunitkowego krzyża napis ?-O-L-?; Rw: Dwi... | III |
100 zł szac. 150 zł 218 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, lot 3 x 10 złotych, 2010,2011
189334
70. Rocznica Zbrodni Katyńskiej, Polski Sierpień 1980 ora... | I |
100 zł szac. 90 zł 176 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Niemcy, 1/2 guldena, 1844
189036
| III- |
100 zł szac. 150 zł 171 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, 1 fenig, 1949 E
189071
| I |
100 zł szac. 60 zł 203 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 10 groszy, 1835
189011
| IV |
95 zł szac. 60 zł 202 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 5 złotych, 1936
188963
Józef Piłsudski | II+/I- |
95 zł szac. 100 zł 149 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 2016
189302
z serii "Polscy Malarze XIX/XX w." - Alfred Wierusz-Kowalski | I |
95 zł szac. 100 zł 134 wyświetleń |
4 | zakończona |