Aukcja online

pokaż wszystko
Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki
Rozpoczęcie: 21-10-2019 18:00
Zakończenie: 31-10-2019 20:00 ÷ 22:38
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, 20.000 złotych, 1994
Polska, 20.000 złotych, 1994
189095
Zygmunt I Stary
I

105 zł

szac. 30 zł

282 wyświetleń

3 zakończona
Rosja, połtina, 1848 СПБ HI
Rosja, połtina, 1848 СПБ HI
188981
III-

105 zł

szac. 120 zł

252 wyświetleń

5 zakończona
Węgry, 5 pengö, 1938 BP
Węgry, 5 pengö, 1938 BP
189079
900. rocznica śmierci Stefana I, sygnowanie BERAN L na rę...
I-

105 zł

szac. 70 zł

265 wyświetleń

8 zakończona
Polska, denar, ok. 1185/90-1201
Polska, denar, ok. 1185/90-1201
135235
Aw: W 4 polach dwunitkowego krzyża napis ?-O-L-?; Rw: Dwi...
III

100 zł

szac. 150 zł

218 wyświetleń

2 zakończona
Polska, lot 3 x 10 złotych, 2010,2011
Polska, lot 3 x 10 złotych, 2010,2011
189334
70. Rocznica Zbrodni Katyńskiej, Polski Sierpień 1980 ora...
I

100 zł

szac. 90 zł

176 wyświetleń

6 zakończona
Niemcy, 1/2 guldena, 1844
Niemcy, 1/2 guldena, 1844
189036
III-

100 zł

szac. 150 zł

171 wyświetleń

2 zakończona
Niemcy, 1 fenig, 1949 E
Niemcy, 1 fenig, 1949 E
189071
I

100 zł

szac. 60 zł

203 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 10 groszy, 1835
Polska, 10 groszy, 1835
189011
IV

95 zł

szac. 60 zł

202 wyświetleń

6 zakończona
Polska, 5 złotych, 1936
Polska, 5 złotych, 1936
188963
Józef Piłsudski
II+/I-

95 zł

szac. 100 zł

149 wyświetleń

4 zakończona
Polska, 20 złotych, 2016
Polska, 20 złotych, 2016
189302
z serii "Polscy Malarze XIX/XX w." - Alfred Wierusz-Kowalski
I

95 zł

szac. 100 zł

134 wyświetleń

4 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 8%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.