Niemcy, 1/2 guldena, 1844

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki
Niemcy, 1/2 guldena, 1844

Niemcy, 1/2 guldena, 1844

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 22:14:20
189036
Opis: Niemcy - Hesja - Darmstadt - Ludwik II 1830-1848, 1/2 guldena, 1844
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna, rzadszy rocznik
Literatura: AKS 106, Jaeger 37, Hoffmeister 4290

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 171

1)  100 zł
2)  95 zł