Polska, 5 złotych, 1829

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki
Polska, 5 złotych, 1829

Polska, 5 złotych, 1829

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 21:31:00
188999
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 5 złotych, 1829, Warszawa, inicjały FH pod Orłem (mincerz Fryderyk Hunger)
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: biała i czarna patyna
Literatura: Bitkin 985, H-Cz. 3634, Plage 37, Berezowski 5 zł,

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1189

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  410 zł
4)  400 zł
5)  370 zł
6)  250 zł
7)  200 zł
8)  170 zł
9)  160 zł
10)  115 zł
11)  110 zł
12)  65 zł