Węgry, 5 pengö, 1938 BP

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki
Węgry, 5 pengö, 1938 BP

Węgry, 5 pengö, 1938 BP

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 22:27:00
189079
Opis: Węgry - Miklos Horthy - regent 1920-1944, 5 pengö, 1938 BP, Budapeszt, 900. rocznica śmierci Stefana I, sygnowanie BERAN L na rękawie
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '640', 24.99 g
Literatura: Huszár 2260, KM. 516

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 265

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  70 zł
5)  50 zł
6)  48 zł
7)  44 zł
8)  42 zł