Polska, 10 groszy, 1835

Banknoty, papiery wartościowe, monety złote, polskie i zagraniczne, odznaki
Polska, 10 groszy, 1835

Polska, 10 groszy, 1835

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 31-10-2019 21:34:40
189011
Opis: Polska - Wolne Miasto Kraków 1835, 10 groszy, 1835, Wiedeń
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: nierówna patyna
Literatura: Bitkin 2, H-Cz. 3824, Kop. 7858 (R1), Plage 295

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 203

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  75 zł
4)  70 zł
5)  60 zł
6)  38 zł