Zakończenie: 12-09-2019 20:00 ÷ 22:00
Słowianie, naśladownictwo typu łupawskiego łączące elementy monet frankońskich i duńskich
140726
Aw: Krzyż dwunitkowy złożony z czterech łuków, w środku k... | III |
1 600 zł szac. 1 000 zł 375 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Słowianie, naśladownictwo denara frankońskiego z kapliczką
140727
Aw: Kapliczka, pseudolegenda, Rw: Krzyż grecki, w każdym ... | III |
310 zł szac. 200 zł 332 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Niemcy, naśladownictwo denara typu OAP
140728
Aw: Kapliczka, pseudolegenda, Rw: Kapliczka lub wieża (?)... | III |
155 zł szac. 150 zł 180 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Słowianie, hybrydalne naśladownictwo denara saskiego i kolońskiego
140732
Aw: Kapliczka jak na denarach OAP, pseudolegenda, Rw: Krz... | III |
260 zł szac. 150 zł 195 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Słowianie, aśladownictwo denara łączące w sobie cechy czeskie i duńskie
140734
Aw: Dłoń opatrzności ze znakami w polach, wokoło napis (j... | III |
640 zł szac. 400 zł 205 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Słowianie, naśladownictwo typu łupawskiego
140735
Aw: Krzyż kawalerski, obwódka liniowa z promienistymi lin... | III |
185 zł szac. 100 zł 179 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Słowianie, naśladownictwo denara niemieckiego, XI w.
140738
Aw: Krzyż, pomiędzy ramionami kropki, pseudolegenda z lit... | III |
150 zł szac. 250 zł 135 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Słowianie, naśladownictwo denara Dolnej Lotaryngii z XI w.
140739
Aw: Podwójny krzyż dwunitkowy; Rw: Podwójny krzyż dwunitk... | III |
680 zł szac. 350 zł 195 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, denar, 1002-1024
161384
Głowa króla w koronie w prawo / Dłoń opatrzności | III |
300 zł szac. 500 zł 106 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, denar
164348
Aw: Dach kościoła, REGINA CIVITAS / EVIN, Rw: Krzyż | II |
450 zł szac. 600 zł 213 wyświetleń |
4 | zakończona |