Słowianie, naśladownictwo typu łupawskiego łączące elementy monet frankońskich i duńskich

Cena wylicytowana: 1 600 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 21:07:40
140726
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, naśladownictwo typu łupawskiego łączące elementy monet frankońskich i duńskich, Aw: Krzyż dwunitkowy złożony z czterech łuków, w środku kulka z mniejszymi kulkami na kształt rozetki, poza łukami kulki (jak Hauberg, tab. IV/1), Rw: Krzyż kawalerski i kropki w polu (wzorowany prawdopodobnie monetach frankońskich z czasów Henryka II)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.6 mm, 1.41 g, gięty, patyna

Cena końcowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 333

1)  1 600 zł
2)  1 550 zł
3)  1 450 zł
4)  620 zł