Słowianie, aśladownictwo denara łączące w sobie cechy czeskie i duńskie

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 21:08:40
140734
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, aśladownictwo denara łączące w sobie cechy czeskie i duńskie, Aw: Dłoń opatrzności ze znakami w polach, wokoło napis (jak monety czeskiego Bolesława II), Rw: Krzyż dwunitkowy typu fleur-de-lis, wokoło napis (jak monety duńskie Knuta Wielkiego)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.8 mm, 0.99 g, gięty, ładny stylistycznie
Literatura: podobny do Hauberg tab. III/49

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 184

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  500 zł
4)  280 zł
5)  270 zł