Słowianie, aśladownictwo denara łączące w sobie cechy czeskie i duńskie
Zakończenie: 12-09-2019 21:08:40
140734
Opis: | Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, aśladownictwo denara łączące w sobie cechy czeskie i duńskie, Aw: Dłoń opatrzności ze znakami w polach, wokoło napis (jak monety czeskiego Bolesława II), Rw: Krzyż dwunitkowy typu fleur-de-lis, wokoło napis (jak monety duńskie Knuta Wielkiego) |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 18.8 mm, 0.99 g, gięty, ładny stylistycznie |
Literatura: | podobny do Hauberg tab. III/49 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 205