Słowianie, naśladownictwo denara niemieckiego, XI w.

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 21:09:20
140738
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, naśladownictwo denara niemieckiego, XI w., Aw: Krzyż, pomiędzy ramionami kropki, pseudolegenda z liter I i C; Rw: Konstrukcja z belek poprzecznych, pseudolegenda z liter I i C
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 21.5 mm, 2.35 g, gięty, pęknięty, nieco niedobity, ale wyraźny i czytelny

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 115

1)  150 zł