Słowianie, naśladownictwo denara Dolnej Lotaryngii z XI w.

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 12-09-2019 21:09:40
140739
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, naśladownictwo denara Dolnej Lotaryngii z XI w., Aw: Podwójny krzyż dwunitkowy; Rw: Podwójny krzyż dwunitkowy z rozwidlonymi ramionami
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.3 mm, 1.12 g, gięty, patyna, moneta powstała przez podwójne uderzenie stempla, bardzo rzadka i ciekawa

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 173

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  250 zł
4)  240 zł
5)  230 zł