Zakończenie: 04-07-2019 20:00 ÷ 21:44
Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma, V w. pne
183120
Aw: Głowa Ateny w hełmie przyozdobionym liśćmi laurowymi ... | II/II+ |
4 000 zł szac. 2 000 zł 2294 wyświetleń |
13 | zakończona | |
Rosja, rubel jefimok, 1655
183210
kontrmarka wybita na talarze austriackim Ferdynanda II, 1... | II |
4 600 zł szac. 5 000 zł 829 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Austria, Wiedeń -medal 6-cio dukatowy, bez daty (2 poł XIX w.)
182828
sygnowany K.L. ( Konrad Lange), Aw: Popiersie Chrystusa w... | II+ |
5 400 zł szac. 4 000 zł 813 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, talar, 1638
183209
Aw: Popiersie króla w prawo, wokoło VLAD IIII D G REX POL... | III+ |
30 000 zł szac. 25 000 zł 1409 wyświetleń |
7 | zakończona |