Zakończenie: 20-06-2019 20:00 ÷ 22:19
Austria, żeton, 1699
182041
Aw: Cztery ukoronowane serca na których litery L-I-E-A, w... | II |
400 zł szac. 200 zł 259 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Austria, żeton koronacyjny, 1764
182046
Aw: Insygnia na tle globu ziemskiego i napis VIRTVTE ET -... | I- |
350 zł szac. 200 zł 465 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Austria, żeton pamiątkowy, 1792
182051
Aw: Lew czeski wsparty na tarczy z herbem Austrii, trzyma... | I- |
380 zł szac. 200 zł 759 wyświetleń |
8 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Stanisława Kubiak - Monety pierwszych Jagiellonów (1386-1444), Ossolineum ..
182368
Stanisława Kubiak - Monety pierwszych Jagiellonów (1386-1... | II |
130 zł szac. 120 zł 473 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1925
181507
900. rocznica koronacji Bolesława Chrobrego | I/I- |
1 150 zł szac. 1 200 zł 271 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1925
181551
1 350 zł szac. 1 500 zł 240 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, shekel, rok 125 = 2/1 p.n.e.
182110
Aw: Głowa Heraklesa w prawo, Rw: Orzeł stojący w lewo, wo... | III- |
820 zł szac. 200 zł 838 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Republika Rzymska, denar, 109-108 pne
181438
Aw: Głowa w wieńcu dębowym w prawo, pod brodą gwiazdka, R... | II- |
340 zł szac. 250 zł 299 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, follis, 320
182087
Aw: Popiersie cesarza w lewo, CRISPVS NOB CAES; Rw: Sztan... | II |
85 zł szac. 60 zł 252 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, grosz, 1528
182335
herb Odrowąż między rozetkami, korona renesansowa | III- |
90 zł szac. 60 zł 264 wyświetleń |
7 | zakończona |