wydawnictwa polskie, Stanisława Kubiak - Monety pierwszych Jagiellonów (1386-1444), Ossolineum ..

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 85 zł
182368
Opis: wydawnictwa polskie, Stanisława Kubiak - Monety pierwszych Jagiellonów (1386-1444), Ossolineum 1970
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 256 stron i 17 tablic formatu B5, mapy i szkice, oprawa kartonowa, lekko rozdarty grzbiet u góry, minimalnie naddarta okładka, wewnątrz część stron posiada ślady zgięcia przy narożniku, ładnie zachowana klasyczna praca omawiająca monety pierwszych Jagiellonów

Cena aktualna: 85 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 76

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł