wydawnictwa polskie, Stanisława Kubiak - Monety pierwszych Jagiellonów (1386-1444), Ossolineum ..

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 20:01:00
182368
Opis: wydawnictwa polskie, Stanisława Kubiak - Monety pierwszych Jagiellonów (1386-1444), Ossolineum 1970
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 256 stron i 17 tablic formatu B5, mapy i szkice, oprawa kartonowa, lekko rozdarty grzbiet u góry, minimalnie naddarta okładka, wewnątrz część stron posiada ślady zgięcia przy narożniku, ładnie zachowana klasyczna praca omawiająca monety pierwszych Jagiellonów

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 157

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  105 zł
4)  100 zł
5)  90 zł
6)  85 zł
7)  80 zł