Republika Rzymska, denar, 109-108 pne

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 20-06-2019 20:12:20
181438
Opis: Republika Rzymska - L. Memmius 109-108 r. pne, denar, 109-108 pne, Rzym, Aw: Głowa w wieńcu dębowym w prawo, pod brodą gwiazdka, Rw: Dioskurowie z końmi stojący na wprost, w odcinku obcięty napis L MEMMI
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.74 g, ciemna patyna
Literatura: Crawford 304/1, Albert 1095

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 299

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  320 zł
4)  310 zł
5)  190 zł
6)  165 zł
7)  155 zł