Zakończenie: 02-05-2019 20:00 ÷ 22:42
Niemcy, medal na pamiątkę pojednania między cesarzem Wilhelmem II a Bismarckiem, 1894
179221
Aw: Popiersie Bismarcka w prawo, w dolnej części sygnatur... | I- |
300 zł szac. 250 zł 305 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy Izby Deputowanych, 1825
179222
Aw: Głowa władcy w prawo, niżej sygnatura DE PUYMAURIN DI... | I-/II+ |
230 zł szac. 250 zł 185 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal, 1819
179223
Aw: Popiersie w lewo, niżej sygnatura EUGENE DUBOIS F, z ... | II/II+ |
100 zł szac. 100 zł 154 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Austria, medal pamiątkowy, 1895
179224
Aw: Popiersie 2/3 w lewo, w dolnej części sygnatura C.F.M... | II |
— start 60 zł 106 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton wybity z okazji otwarcia linii kolejowej z Paryża do Orleanu, 1838
179322
Aw: Francja stojąca na wprost, trzymająca ręce na herbach... | II |
— start 90 zł 105 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rosja, medal nagrodowy
179420
Maria Fiodorowna - żona cara Aleksandra III, niedatowany ... | II- |
5 400 zł szac. 5 500 zł 479 wyświetleń |
9 | zakończona |