Francja, medal, 1819

Francja, medal, 1819

Francja, medal, 1819

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 22:33:40
179223
Opis: Francja - XIX wiek, medal, 1819, Aw: Popiersie w lewo, niżej sygnatura EUGENE DUBOIS F, z tyłu lira, CLEMEN•ISAURA LUD•FLORAL•RESTAURATRIX, Rw: Bukiet kwiatów, sygnatura DE PUYMAUNIN•DI•, HIS IDEM SEMPER HONOS., na dole M•DCCC•XIX•
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 35.7 mm, 16.89 g, patyna

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 152

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  75 zł