Rosja, medal nagrodowy

Rosja, medal nagrodowy

Rosja, medal nagrodowy

Cena wylicytowana: 5 400 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 21:16:00
179420
Opis: Rosja - Aleksander III 1881-1894, medal nagrodowy, Maria Fiodorowna - żona cara Aleksandra III, niedatowany medal nagrodowy gimnazjum żeńskiego za osiągnięcia w nauce; Aw: Popiersie Marii Fiodorownej w prawo, w dolnej części sygnatura A•Г•, wokoło ГОСУДАРЫНЯ ИМПЕРАТРИЦА МАРIЯ ФЕОДОРОВНА; Rw: Minerwa trzymająca kaganek i wieniec na tle atrybutów nauki i wiedzy, na podstawie sygnatura А•А•Г• (A. A. Griliches), wokoło ЗА БЛАГОНРАВIЕ И УСПЪХИ ВЪ НАУКАХЪ
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto, 32.7 mm, 25.92 g, efektowny i rzadki medal
Literatura: Diakov 909.9 (R2)

Cena końcowa: 5 400 zł
Cena wywoławcza: 3 300 zł
Cena szacunkowa: 5 500 zł
Ilość odsłon: 474

1)  5 400 zł
2)  5 200 zł
3)  5 000 zł
4)  4 900 zł
5)  3 800 zł
6)  3 700 zł
7)  3 600 zł
8)  3 500 zł
9)  3 400 zł