Austria, medal pamiątkowy, 1895

Rozpoczęcie: 22-04-2019 18:00
Zakończenie: 02-05-2019 22:28:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 22:28:00
179224
Opis: Austria - Franciszek Józef 1848-1916, medal pamiątkowy, 1895, Aw: Popiersie 2/3 w lewo, w dolnej części sygnatura C.F.M.SCH, JOHANN NEWALD, Rw: Napis w 8 wierszach, na rancie DER CLUB DER MÜNZ- UND MEDAILLENFREUNDE IN WIEN, medal projektu Karla Marii Schwerdtnera
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 30 mm, 13.21 g, patyna

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 111