Niemcy, medal na pamiątkę pojednania między cesarzem Wilhelmem II a Bismarckiem, 1894

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 22:34:40
179221
Opis: Niemcy - Wilhelm II 1888-1918, medal na pamiątkę pojednania między cesarzem Wilhelmem II a Bismarckiem, 1894, Norymberga, Aw: Popiersie Bismarcka w prawo, w dolnej części sygnatura LAUER, OTTO F.V. BISMARCK HERZG. V. LAUENBURG, Rw: Popiersie Wilhelma II w prawo, z lewej 1894, WILHELM II DEUTSCHER KAISER KG.V.PR., na rancie EIN GEDAECHTNISSTHALER
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 33.4 mm, 18.20 g, bardzo ładny

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 303

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  250 zł
4)  150 zł