Zakończenie: 02-05-2019 20:00 ÷ 22:42
Niemcy, medal na pamiątkę pojednania między cesarzem Wilhelmem II a Bismarckiem, 1894
179221
Aw: Popiersie Bismarcka w prawo, w dolnej części sygnatur... | I- |
300 zł szac. 250 zł 305 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal, 1935
179312
wybity z okazji pierwszej podróży statku M/S Piłsudski, ,... | I- |
200 zł szac. 80 zł 169 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, dwugrosz, 1747
178994
wybita z okazji ślubu księżniczki Marii Józefy z Ludwikie... | III+/II- |
300 zł szac. 250 zł 385 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal z Janem Pawłem II, 1991
178423
200. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja | I |
75 zł szac. 80 zł 148 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Rosja, medal nagrodowy
179420
Maria Fiodorowna - żona cara Aleksandra III, niedatowany ... | II- |
5 400 zł szac. 5 500 zł 479 wyświetleń |
9 | zakończona |