Polska, medal, 1935

Polska, medal, 1935

Polska, medal, 1935

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 22:37:00
179312
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal, 1935, wybity z okazji pierwszej podróży statku M/S Piłsudski, , Aw: Statek na morzu i napis w otoku MS PIŁSUDSKI, Rw: Zarys Europy i Ameryki z zaznaczeniem trasy pierwszej podróży z Gdyni do Ameryki
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 40 mm, stara ale nieładna patyna, w oryginalnym, nieco uszkodzonym tekturowym pudełku
Literatura: Strzałkowski 765 (RR)

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 167

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  75 zł
4)  48 zł