Polska, dwugrosz, 1747

Polska, dwugrosz, 1747

Polska, dwugrosz, 1747

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2019 21:45:20
178994
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety pamiątkowe, dwugrosz, 1747, Drezno, wybita z okazji ślubu księżniczki Marii Józefy z Ludwikiem (delfinem francuskim); Aw: Ośmiowierszowy poziomy napis LUDOVICI DELPHINI ET MARIÆ IOSEPHÆ ...; Rw: Ołtarz z płomieniami, poniżej dwie tarcze herbowe, AMOR MUTUUS
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenia na obrzeżu
Literatura: Kahnt FA2 655, Kop. 11545 (R3)

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 381

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  270 zł
4)  250 zł
5)  160 zł
6)  155 zł