Zakończenie: 21-03-2019 20:00 ÷ 22:48
Francja, medal ze suity królewskiej - Ludwik XIV, XIX w.
176581
wybity z okazji kontroli przez Francję ziem Alzacji i Lot... | II+ |
175 zł szac. 250 zł 350 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal ze suity królewskiej - Ludwik XIV, XIX w
176580
wybity na pamiątkę zwycięstwa w bitwie pod Nördlingen w 1... | II |
155 zł szac. 250 zł 183 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Rosja, medal historyczny z wielkim księciem - Igor Rurykowicz, XVIII w.
176582
Aw: Dziecięcy profil księcia, poniżej miecz i berło, woko... | I- |
— start 960 zł 283 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Szwecja, medal ze świty królewskiej
176440
sygnowany u dołu I C H, Aw: Popiersie Jana III Wazy w pra... | I- |
— start 120 zł 205 wyświetleń |
0 | zakończona |