Zakończenie: 21-03-2019 20:00 ÷ 22:48
Śląsk, talar, 1695 MMW
176572
Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Orzeł cesarski ... | III |
— start 2 700 zł 191 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Śląsk, talar, 1702 FN
176571
Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Orzeł cesarski ... | III/III- |
— start 2 700 zł 327 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Chiny, 20 centów, 1919 (8 rok)
176443
| II-/III+ |
— start 48 zł 120 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rosja, kopiejka, 1533-1547
174796
Aw: Św. Jerzy na koniu w prawo, poniżej litera A Rw: Legenda | III+ |
— start 24 zł 128 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rosja, dienga, 1535-1584
174798
Aw: Św. Jerzy na koniu z szablą w prawo, Rw: Legenda | III+ |
— start 18 zł 104 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rosja, medal historyczny z wielkim księciem - Igor Rurykowicz, XVIII w.
176582
Aw: Dziecięcy profil księcia, poniżej miecz i berło, woko... | I- |
— start 960 zł 272 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Szwecja, medal ze świty królewskiej
176440
sygnowany u dołu I C H, Aw: Popiersie Jana III Wazy w pra... | I- |
— start 120 zł 196 wyświetleń |
0 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński - Katalog medali wybitych w Mennicy Państwowej w Warszawi..
175371
Czesław Kamiński - Katalog medali wybitych w Mennicy Pańs... | I |
3 zł szac. 5 zł 219 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Prusy Wschodnie, 25 fenigów, 22.09.1920
175581
bez numeracji | I |
12 zł szac. 10 zł 215 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 1 złoty, 1.08.1941
164289
seria BD, numeracja 4041933 | I |
20 zł szac. 30 zł 89 wyświetleń |
2 | zakończona |